Instytut Treningowy HandsOn


To firma o bogatej tradycji w dziedzinie szkolenia i outsourcingu masażystów, terapeutów i bodyworkerów oraz świadczenia usług terapii sportowej. Naszym celem jest dostarczenie najwyższej jakości usług. Realizujemy go poprzez ciągłe doskonalenie i szukanie nowoczesnych rozwiązań, badanie i wdrażanie trendów, współpracę międzynarodową.

Możemy pochwalić się sprowadzeniem do Polski Terapii Watsu, wielu ciekawych kursów (BodyReading, Fascial Fitness, Tantsu, Spinal Engine i inn.) czy autorskim opracowaniem wielu popularnych masaży, jeszcze na etapie początków ich popularności (masaż bambusem, OnSite, Hot Stone). Odnosimy również sukcesy na arenie międzynarodowej: wprowadzenie terapii Watsu do Rosji czy zamówienie usług odnowy w procesie przygotowań do IO Rio 2016 przez najszybszego białego sprintera Christophe`a Lemaitre`a (FRA).
Dzięki wysokiej jakości i nowatorskim rozwiązaniem HandsOn stał się liderem w dziedzinie outsourcingu masażystów, będąc wzorem dla wielu firm. Nigdy nie spoczęliśmy na laurach, stale doskonalimy się i dbamy o podnoszenie jakości naszych usług.

Team od samego początku był cechą wyróżniającą HandsOn spośród wielu podobnych firm. To zespół ludzi mających wspólną pasję, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje, mając ku temu wsparcie w firmie. Wszyscy w codziennej pracy po prostu wkładamy serce w to co robimy co jest kluczem do sukcesów.